Przewozy do Niemiec z woj. Lubuskiego.

Wyjazdy do Niemiec nie tracą na popularności. Jest to kierunek podróży głównie ekonomicznych związanych z pracą. W związku z tą sytuacją firma HaloHaloBus uruchomiła wiele tras przewozów osób do Niemiec. Lubuskie to jedno w województw, z którego wyruszają nasze busy w kierunku zachodnim. Osobom z regionu lubuskiego, których celem podróży są Niemcy oferujemy szybkie i tanie przewozy do wielu regionów Niemiec.

Aby umówić przewóz oraz dokonać rezerwacji, zapraszamy klientów z województwa lubuskiego do wypełnienia online formularza na naszej stronie lub zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Oferujemy także możliwość rezerwacji przewozu w naszym biurze, które działa w Niemczech.

Nasza firma obsługuje także przewóz osób z innych regionów kraju niż lubuskie. Ponadto, w ramach transportu osobowego realizujemy kursy na trasach do innych krajów europejskich w tym m.in. do: Francji, Belgii, Holandii czy Szwajcarii. Szczegóły tych połączeń także znajdują się na naszej stronie.

Zapraszamy do wspólnej podróży – HaloHaloBus !

 

Przewozy busem do Zielonej Góry

Zielona Góra jest miastem na prawach powiatu w zachodniej Polsce, jednocześnie jest to największe miasto województwa lubuskiego, historycznie i kulturowo związane jest z Dolnym Śląskiem. Jest siedzibą organów samorządu województwa a także marszałka i zarządu województwa lubuskiego oraz Sejmiku Województwa Lubuskiego. Położenie miasta i regionu sprawia, że wiele osób, mieszkańców tego województwa, podróżuje do Niemiec a Zielona Góra jako stolica województwa jest najlepszym do tego celu miejscem. Wyjeżdżając z Zielonej Góry, nasi klienci są w stanie szybko dotrzeć do wielu regionów i miast w Niemczech. Ponieważ większość klientów podróżuje do Niemiec w celach zarobkowych a nie turystycznych, dlatego też oferta cenowa firmy HaloHaloBus jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Rezerwacja możliwa jest telefonicznie lub za pomocą specjalnego formularza.

Back to Top