Cennik przewozów z Polski do Niemiec, Belgii i Holandii.

Niemcy, jako największy partner ekonomiczny Polski, są obecnie stałym kierunkiem wyjazdów obywateli polskich. Przede wszystkim są to podróże pracownicze. Dlatego nasze usługi przewozów są adresowane głównie do osób wyjeżdżających do pracy w Niemczech. Jadącym do pracy, oferujemy tanie przewozy do Niemiec, Holandii i Belgii, gdyż zdajemy sobie sprawę, że wyjazdy ekonomiczne osób mieszkających w Polsce to nie podróże turystyczne. Środek transportu jakim jest bus, to tanie rozwiązanie, umożliwiające szybkie i sprawne przewozy osobowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Przewóz osób - busy do Niemiec cena  Niemcy od 200zł /50€

Przewóz osób - busy do Holandii cena  Holandia od 220zł / 55€

Przewóz osób - busy do Belgii cena  Belgia od 220zł / 55€

  • Dodatkowo, obsługa bezgotówkowa
  • Możliwość wystawienia faktury VAT
  • Zniżki dla grup
  • Dla grup możliwość transportu z innych powiatów

Przewóz osób Polska – Niemcy, Belgia, Holandia, komfortowe busy

Trasy naszych przejazdów do różnych regionów Niemiec zaczynają się na terenie województwa dolnośląskiego oraz lubuskiego. Dodajmy, że obsługujemy (oprócz Niemiec) wyjazdy także do innych państw znajdujących się w zachodniej części Europy. Szczegółowa lista krajów docelowych znajduje się również na naszej stronie. Rezerwacji miejsca w busie na trasie Polska – Niemcy lub w innych kierunkach można dokonać online za pomocą formularza, znajdującego się na tej stronie. Umożliwiamy naszym klientom również kontakt telefoniczny.

Staramy się, aby organizacja podróży i obsługa naszych klientów przebiegała sprawnie i w jak najprostszy sposób. Pół żartem pół serio możemy powiedzieć naszym klientom, że ich wyjazdy na Zachód nie powinny sprawiać im zbyt wiele zachodu. Zapewniamy także dobre warunki podróżowania, dzięki flocie wygodnych i stale serwisowanych busów uznanych marek.

Zapraszamy do podróży z HaloHaloBus !

Back to Top